Náš kompletní sortiment
Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Nevíte si rady s výběrem vytápění bazénu? Rádi Vám pomůžeme. Vybírat můžete z nabídky tepelných čerpadel od osvědčených dodavatelů. V sortimentu máme tepelná čerpadla pro všechny bazénové kubatury.

Tepelná čerpadla Počet produktů: 55

Podkategorie

 • Tepelná čerpadla NORM

  Tepelná čerpadla NORM

  Tepelná čerpadla NORM jsou vysoce úsporná, protože získavají teplo z okolního vzduchu. Principem získávání tepla vzduchového tepelného čerpadla je předávání tepelné energie ze vzduchu podchlazenému chladivu uvnitř tepelného čerpadla. Stlačením chladiva kompresorem se vyprodukuje teplo, které použijeme na ohřátí vody v bazénu.

 • Tepelná čerpadla RAPID

  Tepelná čerpadla RAPID

  Značková tepelná čerpadla RAPID využívají tepelnou energii z okolního vzduchu a pomocí výměníku v tepelném čerpadle ohřívají bazénovou vodu. Kvalitní tepelná čerpadla RAPID jsou nejúčinnější a nejúspornější tepelná čerpadla na trhu.

 • Tepelná čerpadla Zodiac

  Tepelná čerpadla Zodiac

  Značková tepelná čerpadla Zodiac absorbují teplo z okolního vzduchu a přenášejí jej do bazénu pomocí titanového výměníku tepla.

 • Tepelná čerpadla s...

  Tepelná čerpadla s invertorem

  Tepelná čerpadla s revoluční technologií pro ohřívání bazénové vody - až o 70% vyšší COP než u běžných tepelných čerpadel.

 • Tepelná čerpadla...

  Tepelná čerpadla Hanscraft

  Značková tepelná čerpadla Hanscraft využívají tepelnou energii z okolního vzduchu a pomocí výměníku v tepelném čerpadle ohřívají bazénovou vodu.

 • Příslušenství k...

  Příslušenství k tepelným čerpadlům

  V této sekci najdete zimní plachty na tepelná čerpadla, ovládací panely, LED ovladače, dotykové ovladače, konektory připojení, nohy pod tepelná čerpadla a další.

Zobrazeno 1 – 15 z 55 položek
Porovnejte