E-shop kategorie
ÚPRAVA BAZÉNOVÉ VODY

Úprava bazénové vody

V této sekci naleznete technologie, které Vám zajistí dokonale čistou vodu ve Vašem bazénu. V nabídce máme jak bezchlorové úpravy vody, tak úpravy na bázi chloru, soli, oxy a mědi. Nabízíme také dávkovací automaty, které se o Váš bazén postarají zcela samy.

ÚPRAVA BAZÉNOVÉ VODY Počet produktů: 221

Podkategorie

 • Automatické dávkování...

  Automatické dávkování Chemie

  Plně automatické dávkování bazénové chemie nabízíme ve dvou typech: kompletní dávkovací stanice nebo dávkovací pumpy s měřením.

 • Úprava slané vody

  Úprava slané vody

  K úpravě a dezinfekci slané vody se využívá fyzikální proces elektrolýza, při kterém se uvolňuje volný chlor. V této sekci najdete i plně automatizované systémy řízení úpravy slané vody. Vybrat si můžete i z několika značek speciální soli do bazénů.

 • Příslušenství k...

  Příslušenství k dávkovačům

  K jednotlivým dávkovačům můžete dokoupit sondy měřicí jednotlivé vlastnosti bazénové vody, kalibrační roztoky nebo dávkovací hadičky k pumpě.

 • TOP ÚPRAVA BAZÉNOVÉ VODY

  TOP úprava bazénové vody

  Luxusní automaty s nejpokročilejšími funkcemi pro řízení kvality bazénové vody vhodný pro použití v domácích bazénech a whirlpoolech od 1 m3 do 250 m3.

 • Poloautomatické...

  Poloautomatické dávkování chemie

  Poloautomatické dávkování chemie, bezchlórová úprava bazénové vody i vody slané, hadičkový dávkovač nebo dávkovač do potrubí i vodní filtry - vše, co potřebujete k pravidelné úpravě vody, najdete v této sekci. 

 • Bezchlórová úprava vody

  Bezchlórová úprava vody

  V této sekci najdete Laguna ionizátory, UV sterilizátory a UV lampy, úpravny tvrdosti vody včetně potřebných komponentů a příslušenství.

Zobrazeno 1 – 15 z 221 položek
Porovnejte