Náš kompletní sortiment

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové baz 75 m3/h, 400 V, 3 kW

70 513 Kč

vp-30020

Nový produkt

ihned k odeslání

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové bazény s průtokem až 75 m3/h, 400 V, 3 kW je nejlevnější dvoutryskový protiproud na trhu.

Více informací

Protiproud BADU-JET Super Sport II pro foliové bazény 75 m3/h, 400 V, 3 kW


Protiproud BADU JET Super Sport II je novinkou na trhu a navazuje na úspěšný model BADU JET Super Sport I.  Díky rozmístění unikátních trysek je proud vody lépe rozložen, (netvoří se při plavání znepříjemňující vlna) a tím dochází ke zvýšení požadovaného efektu při kondičním plavání, které se tak více přibližuje reálnému.

BADU JET Super Sport II se zapíná a vypíná na čele protiproudu pomocí pneumatického tlačítka. Průtok je nastavitelný pomocí regulace. Výkonné čerpadlo je propojeno přes plastové potrubí s čelem protiproudu, které je zapuštěné do stěny bazénu (bez rizika nebezpečí zranění, protože žádná z částí nevystupuje do bazénu). Na čele protiproudu je prostřednictvím sání prstencového tvaru (okolo vnitřní okružní části čela) voda při nízkém tlaku nasávána do čerpadla, odkud je posléze vytlačena pod vysoký tlakem tryskami do bazénu.

Výhody

      • Pro bazény ze všech druhů materiálů.
      • Nejlevnější dvoutryskový protiproud na trhu.
      • Vybaven dvěma tryskami, které dosáhnou výkonu 75 m3/h.
      • Díky těmto dvěma tryskám je proud vody lépe rozložen, (netvoří se při plavání znepříjemňující vlna) a tím dochází ke zvýšení požadovaného efektu při kondičním plavání, které se tak více přibližuje reálnému plavání.
      • Velice snadná montáž a demontáž při servisu a zazimování.

Výkonné čerpadlo je propojeno přes potrubí s čelem protiproudu,které je zapuštěné do stěny bazénu (bez rizika nebezpečí zranění, protože žádná z částí nevystupuje do bazénu).


Na čele protiproudu je prostřednictvím sání prstencového tvaru (okolo vnitřní okružní části čela) voda při nízkém tkaku nasávána do čerpadla, odkud je posléze vytlačena pod vysokým tlakem přes trysky do bazénu.

Protiproud BADU JET Super Sport II se zapíná a vypíná na čele protiproudu pomocí pneumatického tlačítka. Průtok je nastavitelný pomocí regulace.

Technické parametry

      • Napětí:    400 V
      • Příkon:    3 kW
      • Připojení:    75 mm
      • Výkon:    3 kW

Protiproud Super Sport II pro foliové baz. 75 m3/h, 400 V, 3 kW

Záruka 2 roky
Porovnejte